Středa 8. července 2020, svátek má Nora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 8. července 2020 Nora

Nestydaté obchodování s lidských masem dle Erdogana, vyděračského mocipána z Turecka...

9. 03. 2016 7:29:29
Tak se nám právě v Bruselu odehrálo další dělení protektorátů, k těm 28 stávajícím by mělo přibýt i Turecko. Není náhodou, že novému Mnichovu, byť se odehrál v Bruselu, šéfuje Němka Merkelová; geny jsou geny a Turecko fašistické.

Už deset roků se snaží islámský asijský stát Turecko zaplevelit už tak nesvobodné a plné povinných kvót EU, proto Ankara též vstoupila, resp. země obráceného půlměsíce byla v roce 1952 Spojenými státy )účelově přizvána do NATO jako další člen, který se nyní Hitlerovci podobá nejen pověstnou křišťálovou nocí. Naopak ho vlastně předstihlo, jelikož těch křišťálových nocí v podání Turecka bylo mnohem víc, ne však proti Židům jako kdysi, ale proti Kurdů, kteří též jako kdysi Židé neměli svůj vlastní stát. Dnes mají Izrael, Kurdové, největší 40milionový národ světa, si o svém státu musí pořád nechat jen zdát...

Naopak Turecko, které sloužilo vždy jako předpolí studené války proti SSSR (rakety Jupiter v Izmiru rozpoutaly nevoli Chruščova a až poté jeho rakety na Kubě uvedly lidstvo na pokraj atomové války), se snaží vojenskými invazemi na území Iráku ničit bombardováním tisíce kurdských vesnic s mlčením jehňátek NATO, a aby toho nebylo málo, dnes v rámci tzv. protiteroristického boje proti IS-DAEŠ bombardují pro změnu kurdské jednotky, jež na rozdíl od Turecka proti terorismu v Sýrii skutečně bojují. Ankara mezitím horlivě obchoduje s ropu IS na černém trhu a zcela promyšleně organizuje běženeckou invazi. Něco za něco. Konečně nastal ten den D, kdy si vyděrač Erdogan dosáhl svého a může si diktovat podmínky. Kdo byl za kubánskou krizi aneb USA měly rakety v Turecku dřív...

Na svém území má Turecko nyní přes tři miliony uprchlíků, na jejichž údajné výdaje dostalo od EU již tři miliardy eur, přičemž však jen asi půl milionu z běženců žije jakž takž ve špinavých stanových táborech, zbytek jen pod mosty, v parcích, na náměstích a kde se dá. A to je další záměr Erdogana, dovést běženeckou krizi do "ad absurdna", aby si mohl klást vyděračské podmínky fašistického šmejda; my vám přijmeme nám k vám nahnané "vaše" běžence, co nemůžete zvládnout, ale Turecko za to dostane další tři miliardy, bude navíc přijato do EU a zrušíte nám vízovou povinnost do vašich států. Tak se z 97 procent asijský stát se třemi procenty evropského území stane běženeckým vydíráním z protekce členem EU...?

Tož, tak se to dělá; zatlačit někoho pomalým a latentním přitahováním šroubů do kouta, aby měl před sebou jen bezpečnostních zdi a drátěné ploty, z nichž pak není jinak úniku - Evropa obklíčena ostnatými dráty. A co bude další díl této tragédie, když se stane islámský asijský stát členem Evropské unie? To, co se stalo za Hitlera po Mnichovské dohodě - státy reprezentované Francií a Anglií podepsali "mír", Hitler dostal mj. Sudety a další země pod svou kontrolu, viz. Protektorát Böhmen und Mähren, tak jak se po Erdoganově vstupu do Evropy konečně naplní nejen Barrosův projekt EUROMED.

Jak je všeobecně známo, bylo v tomto projektu křesťany v pominutém hnutí mysli slíbeno přijetí 80 milionů muslimů na starém kontinentu, což zatímně završí Erdoganovu fašistická rozpínavost, jejímž smyslem je zaplevelit nejen Evropu islámem, jak říkají Halíkové a spol. islamismem, což je pěšky jak za vozem... A to byla po Mnichovu před Hitlerem ještě děsivá 2. sv. válka, co je před Erdoganem, to se ještě neví, ale jen tuší.... Ano, a je to tady; naplňují se prorocká slova: „Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” Tuto větu neřekl žádný středověký islámský sexuální maniak, ale v roce 1974 prezident Alžírska Boumedienne.

Pro mizející evropské kultury je to důležité, že se totiž o více než dvacet let později tento na první pohled směšný Boumediennův blábol do puntíku naplnil v celé své zrůdnost. Předběžný odhad nynějších migrantů má údajně vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě, která prý za běžence ještě ráda poděkuje. Nevím, jak Evropa, ale Turecko určitě ano... Realita však bude krutě jiná; přetvořit křesťanskou Evropu v muslimskou. Jde právě o ony „dělohy islámských žen“, resp. těch tureckých, jejichž porodnost je mnohonásobně vyšší než Evropanek. A to všechno již předpověděl nejen alžírský, ale též libyjský prezident Kaddáfí, který byl proto pro jistotu zavražděn, aby si jeho proroctví nikdo nemohl vysvětlit jako velmi pravdivé a pravděpodobné...

Kdyby ještě můj přítel novinář v Londýně Karel Kyncl žil, určitě by napsal fejeton rovněž o muslimském kazateli Abu Waleed, jenž se Britům za jejich shovívavost, proto se nedivím, že teď chtějí z EU pryč, odměnil svým kázáním 23. června 2011 v Londýně, kdy je seznámil s jejich „blízkou budoucností“. „S Alláhovou pomocí dobudeme Bílý dům. Zažijeme den, kdy budou vykopnuty dveře do Bílého domu a vejde kalif (následník Mohameda),“ vykřikoval za souhlasného halekání kolemstojících muslimů.

S Tureckem v EU se budou i bývalé křesťanské chrámy měnit v mešity, jako byzantský chrám Hagia Sofia v Istanbulu... Snímek Břetislav Olšer

„Přijde den, kdy skončí Obama i Cameron na kolenou, aby nám muslimům platili daň za ochranu nemuslimů,“ prohrábl si svůj mohutný plnovous. „Prapor islámu zavlaje nad Bílým domem i nad sídlem britské vlády na Downing Street.“ Holt, stará dobrá Anglie, co se jednou změní v další zemi proroka Mohamada, kde už dnes uslyšíte proroctví: „Věřte mi, přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku...”

A těch prorockých předzvěstí nynějšího Erdoganova plánu celoevropské invaze islámu bylo víc: “Muslimové celého světa, bezprávní této země, povstaňte! Vybojujte drápy a zuby své právo, nebojte se řevu velmocí! Sjednoťte se pod pyšným praporem islámu a zaveďte jeho vládu,” napsal ve svém testamentu ajatolláh Chomejní. A Islámský stát ho poslechl, jeho teroristé právě podřezávají krky bezvěrcům a ovládají už půlku arabského světa až k Evropě.

Proč si připomínat dávnou minulost; nedávno, počátkem roku 2015, prohlásil německý islamista Christian Emde, jeden z tisíců těch, kteří z Německa odešli mezi teroristy Islámského státu v Iráku a Sýrii, aby se zde naučil zabíjet nevinné lidi: „Jednoho dne si podrobíme Evropu. Ne že chceme, my to uděláme. Tím jsme si jisti. Evropané, přestoupíte na islám, jinak zemřete! Židé a křesťané, kteří nepřijmou islám jako svou víru, nebo kteří nezaplatí peníze ze svou ochranu, budou zabiti“.

Měli jsme jako Evropané možnost tomu ještě zabránit; bylo to 3. října 2005, kdy se v Bruselu začaly vést rozhovory s Tureckem o jeho vstupu do EU, smysluplná politika evropských vůdců však byla zlomena systematickým "náborem" běženců od Afriky až po Blízký východ, kdy se Evropa ocitla v kleštích z nichž není úniku. A to byl čas, na který čekal Erdogan, aby udeřil; pověřil svého ministra pro vztahy s EU Volkana Bozkira, svého Goebbelse, který včera řekl v Bruselu: "Nepotřebujeme peníze, potřebujeme se cítit s EU v jedné rodině..."

Inu, tak prolhaným lišákem nebyl ani zmiňovaný Goebbels, který netvrdil takovou lež, jako po 85 letech turecká diplomacie, že je špatné, když si proevropští intelektuálové aktivisté myslí, že EU prodává lidská práva za pomoc Turecku s uprchlíky... Jak to bylo, pohádko, se Smolíčkem pacholíčkem a třemi prstíky o kousek tepla žadonících Jeskyněk..? Zalidníme Evropu našimi dětmi, zničíme bezvěrce dělohami našich žen

http://www.rukojmi.cz/clanky/634-proc-turecko-v-nato-nebyly-za-tim-nahodou-americke-pershingy-aby-byl-sssr-na-dostrel

Až bude v Česku 55 % cikánů, jako je už dnes v Londýně pouze 45 % bílých Britů...

http://www.rukojmi.cz/clanky/1161-kdyby-americane-nezabili-bin-ladina-mohl-by-treba-cia-opet-pomoci-vyhnat-rusko-ze-syrie

Autor: Břetislav Olšer | středa 9.3.2016 7:29 | karma článku: 38.56 | přečteno: 1911x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Jan Lněnička

Za pět housek - osmnáct měsíců

Neuvěřitelné! Je něco takového vůbec možné? Ocitl jsem se jakousi červí dírou v dobách Charlese Dickense nebo Fjodora Michajloviče Dostojevského? Soudce zešílel? Na druhou stranu...

7.7.2020 v 19:58 | Karma článku: 18.12 | Přečteno: 507 | Diskuse

Jan Dvořák

Tam v Karviné

Situace kolem Karviné se natolik zpolitizovala, že se jí bude zabývat na speciální chůzi sněmovna – pokud ovšem ve čtvrtek ráno nebudou vládní strany a komunisté program blokovat.

7.7.2020 v 18:22 | Karma článku: 8.50 | Přečteno: 206 | Diskuse

Zdeněk Bárta

Odstoupit !! Von der Leyenová ihned! Babiš nikdy....

Opravdu je komické jak jsou voliči a zastánci Babiše najednou tvrdí, přísní a nekompromisní. Von der Leyenová by měla odstoupit! Ihned! A co Babiš? Ten nemusí? Nikdy? Na toho platí jiná morální pravidla, nebo už vůbec žádná?

7.7.2020 v 15:12 | Karma článku: 25.79 | Přečteno: 683 | Diskuse

Ivo Cerman

Pokus o další utopii v USA skončil krvavě

Víkendové střílení revolucionářů v Atlantě vedlo ke smrti 8letého dítěte. Proč o tom veřejnoprávní ČT vůbec neinformuje????

7.7.2020 v 14:07 | Karma článku: 40.43 | Přečteno: 1420 | Diskuse

Jan Bartoň

Von der Leyenová by měla ihned odstoupit z čela EK

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová podpořila v chorvatských parlamentních volbách pozdějšího vítěze voleb. Podpořila vítězné hnutí údajně jako „soukromá osoba“.

7.7.2020 v 12:41 | Karma článku: 35.50 | Přečteno: 1035 | Diskuse
Počet článků 3045 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2455

důchodce
 

Moje fotky na výstavě I vy můžete být naše hvězda na MFF Karlovy Vary 2011

Najdete na iDNES.cz