Na Šluknovsku provokuje falešný ministrant a cizích Romú přibývá...

19. 09. 2011 7:20:03
Šluknovsko je v rasistických problémech přičiněním podvodníků. Příliš štědře je totiž nastavená sociální politika a nedůsledně naplňováné heslo "bez práce nejsou koláče". Nepochopím, jak se můžou slušní občané Varnsdorfu, bezmocně požadující pomoc, nechat vyprovokovat trestně stíhaným hochštaplerem Lukášem Kohoutem a naonacistou v roli ministranta.
Vítězství...Vítězství...Foto: B. Olšer (2)

Patří k těm lenochům, na které se vztahuje návrh zákona, podle něhož budou z evidence úřadu práce ale budou vyřazeni lidé, kteří odmítnou bez vážných důvodů veřejnou službu v rozsahu až 20 hodin týdně a jsou v evidenci úřadu práce déle než dva měsíce. Ústava neříká: „Jedni občané jsou povinni živit druhé...” Proto se zapojím i já na ochranu ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka (TOP 09), resp. jím vyřčeného návrhu. Tedy, pokud přijde o práci a nenajde novou do dvou měsíců, musí si navléknout reflexní vestu a vydat se do ulic, polí a luk na veřejnou šichtu.

Demonstrující extrémisté ve Varnsdorfu v čele s Kohoutem se snažili přesvědčit policii, že mají právo pokračovat dál, protože jde o náboženské shromáždění, které nemá ohlašovací povinnost. Členům antikonfliktního týmu dokonce představili ministranta, který je měl vést. Ukázalo se, že jde zřejmě o agilního člena neonacistické scény Jiřího Engelharta. Nešťastní starousedlíci jistě neskandují: "Cikáni do plynu", ani nejsou ozbrojeni noži. Potíž na Šluknovsku je též s tím, že sem přibývají mj. navrátilci z Kanady, původně z Ostravska. Byl jsem v Torontu u tzv. romského exodu. Vím o něm své.

Čeští Romové, žádající v Kanadě o status uprchlíka pobírali zhruba sedm kanadských dolarů na den a osobu jako přilepšení, přičemž jim zdejší radnice platila ubytování a celodenní stravu. Pětičlenná romská rodina tak měla bez práce denně skoro 35 dolarů. Co za ně? Dohromady čtyři kila vepřového masa, dvě kila kuřecích párků, čtyři litry stolního oleje, bochník chleba, deset housek, třicet buchtiček a kostka margarinu. Plus uvítacích 650 dolarů, přilepšená na Vánoce atd...

Dnes je tam situace úplně jiná. Kanada se jim znelíbila. Právníkovi musel stát zbytečně platit 4000 dolarů za klienta. Sociálka je pořád honila do školy a na angličtinu, peněz neměli moc, nájemné je tam drahé, a u doktora ani na úřadech se svojí lámanou češtinou ne a ne domluvit. A tak alespoň nakoupili na půjčku notebooky, podepsali všem mobilním operátorům smlouvy na tři roky, aby dostali zadarmo ty nejdražší "ajfouny", pak ještě rychle rozprodat svým podnikavějším soukmenovcům svoje kanadské uprchlické doklady totožnosti a zase zadarmo zpátky do ČR; za letenky zpět nemusejí platit....

A jelikož svůj náhlý odjezd zpět nikomu nenahlásili, natož na sociálce, pak si ještě pár měsíců vybírají kanadské sociální dávky, které jim dochází na jejich kanadské bankovní účty pomocí mezinárodní sítě bankomatů. A nechali po sobě nezaplacené nájemné, elektřinu a elektroniku... Už jich takto vzalo dráhu zpět asi dvě třetiny těch, co přijeli po zrušení víz v říjnu 2007. To abychom jim v Česku dali rychle nové byty, ať nás nenařknou z diskriminace a rasismu...

V čem spočívá řešení nepokojů? Hlavně rozetnout gordický uzel; obě strany - protestující extremisté i bránící se nepřizpůsobiví Romové - obě páchají trestnou činnost. Co bylo dřív? Vejce nebo slepice? Alexandr Veliký jednou stál před vozem uvázaným lýčím se složitým uzlem a věřil pověsti o uzlu a vládě nad světem. Dlouho se nezdržoval hledáním skrytých konců - vytasil meč a uzel přesekl... Kdo se stane vládcem Šluknovska...? Jediná rada, jak přeseknout zdejší uzel: Zažalovat "mačetáře" z pokusu o vraždu a zavřít je minimálně na 22 roků jako v případě paličů z Vítkova. Mačeta nebo zápalná láhev musí být ohodnoceny jako rovnocenná vražedné zbraně.

Dále; kdo nezačne pracovat, byť jen veřejné práce, bude bez sociální podpory, stejně jako ten, kdo neposílá své děti do školy. A chce to zavést Registr přestupků, resp. dodržovat § 47 zákona o přestupcích proti veřejnému pořádku. Přestupku se dopustí ten, kdo poruší noční klid, znečistí veřejné prostranství, veřejně přístupný objekt nebo veřejně prospěšné zařízení anebo zanedbá povinnost úklidu veřejného prostranství, kdo organizuje nepovolené demonstrace... Tak dostane pouta i Kohout a pak bude na Šluknovsku klid. Pokud ne, může za to šlendrián české policejní a justiční mafie. Pokud Rom či gadža nebudou ochotni nastoupit veřejnou službu, nedostanou nic. Ani podporu v nezaměstnanosti, ani podporu v hmotné nouzi. To je na jejich volbě.

Nový způsob říká jasně: máš dvě možnosti. Buď požádáš spoluobčany - dańové poplatníky o podporu a přistoupíš na podmínku, že jim za to budeš muset něco odvést, nebo se o sebe musíš postarat sám. Výjimky jsou jen pro nemocné. Proč sociálně vyloučení nechápou banalitu, že bez práce nejsou koláče? Co s tím? Místo premiéra Nečase bych pozval na Šluknovsko hlavního odpůrce rozhazovačné sociální politiky. Nač Nečase, když je zde americký filozof Matt Ridley a jeho zásady: "Lidský instinkt a vývoj spolupráce". Poznal jsem je v Ontáriu. Připomíná v nich, že lidské tělo se skládá asi z osmdesáti tisíc genů, z nichž sice každý sobecky sleduje jen svůj vlastní cíl, ale v zájmu funkčnosti celého našeho těla musí toto své sobectví omezit a naučit se spolupracovat.


Demonstrující se snažili přesvědčit policii, že mají právo pokračovat dál, protože jde o náboženské shromáždění, které nemá ohlašovací povinnost. Členům antikonfliktního týmu dokonce představili ministranta, který je měl vést.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/policie-zastavila-pochod-500-lidi-ve-varnsdorfu-nepomohl-ani-ministrant-1m3-/domaci.aspx?c=A110917_141324_usti-zpravy_kot

A jelikož člověčí jedinci, jimž tyto geny přináležejí, tvoří společnost, platí podle Ridleye tento princip “genové součinnosti” také pro tuto společnost. Stručně řečeno: Lidské jednotce, stejně jako společnosti, nezbývá nic jiného, než přemoci svůj instinkt a pragmaticky se chovat mile ke svým spoluobčanům, nebo se alespoň pokusit je snášet a naučit se hrát účelovou hru, v níž je ale vždycky něco za něco. Ať jde o lidskou jednotku třeba romskou, gadžovskou, či-li obecně nepřizpůsobivou.

“Pokud nebude mezi členy společnosti dohoda, co se za co vyměňuje, společenský systém se rozpadne, protože doplatí na to, že dává svým občanům neúměrně vysoké sociální výhody a amorálně slibuje, že je možné dostat něco za nic,” lze citovat slova geniálního “genového” filozofa. Stručně shrnuto a podtrženo; jestliže jedna strana může dávat víc, než druhá, resp. jedna všechno a druhá nic, a jestliže někdo bude pracovat a jiní budou obrazně řečeno jen ležet a žít z cizí práce, to je prostě amorální a tedy spadá mezi trestnou činnost, do kompetence orgánů činných v trestním řízení.

Starosta Nového Boru Jaromír Dvořák poslal premiéru Nečasovi otevřený dopis, v němž mj. píše: ..."Nelze přece ignorovat, že významná část romské mládeže považuje práci za trest, protože si už zvykla žít ze sociálních dávek a z drobných krádeží. Bohužel je přitom stále častější okrádání starších lidí a dětí. Zcela bez rasového podtextu je zřejmé, že většina z těchto delikventů nemá zájem o vzdělávání ani o získání jakékoliv kvalifikace... Soužití s majoritou narušují hlukem, vytvářením černých skládek a nepovolených staveb. Jejich rodiče často neplatí nájemné a jiné poplatky. Chování svých potomků všelijak omlouvají, vymlouvají se na rasistické chování „gádžů“, stěžují si na nejrůznějších institucích. Stále více se setkáváme s jakýmsi rasismem „naruby“, útoky jsou doprovázeny slovy o likvidaci „bílých“ apod..."

A Lukáš Kohout, neplatič nájemného, napřizpůsobivé a trestně stíhané ulhané individuum pro podvod, vyhlásil požadavek, aby celé zastupitelstvo Varnsdorfu podalo okamžitě demisi. A kdo na jejich místa? Absolvent zvláštní kuchařské školy? Že by Kohout šilhal po křeslu starosty...?

Inu, Šluknovsko je v krizi, s nemalým přičiněním dvou vyčůránků - Kohouta a Kumara, jehož šestidenní přítomnost ve Varnsdorfu nesplnila roli všemocného guru, co by pro své indické předky udělal ochotně první poslední za ročních 25 milionů pro jím založené sdružení Vzájemného soužití... Jak snadné je být v jedenadvaceti ředitelem Zeměkoule...

Kohout a Kumar; dva populisté (hochštapleři) zachraňují Šluknovsko?

Romové pozor! Za sterilizaci soud, ale i auto, televize a peníze...

Další glosy, komentáře, ukázky z knih na webech a také v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135)-
http://bretislav-olser.enface.cz - http://olser.cz - http://www.ltv-plus.cz/ http://www.facebook.com/profile.php?id=100000530411044

Autor: Břetislav Olšer | pondělí 19.9.2011 7:20 | karma článku: 29.51 | přečteno: 2193x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Hana Šťastná

KarKULKY a divočáky pro vlky

Vlci zamordovali už tři desítky ovcí během uplynulých šesti měsíců na oplocených pastvinách kousek od lipenského jezera.

23.4.2019 v 19:54 | Karma článku: 12.88 | Přečteno: 198 | Diskuse

Karel Trčálek

Pravdivý příběh poslance Dominika F., maskota tuzemské barevné revoluce

Mám rád tyto pravdivé příběhy. Obecně se dá říct, že mám vůbec velmi rád pravdu, na rozdíl od dobře placených médií, která mladým lidem vymývají mozky

23.4.2019 v 19:05 | Karma článku: 13.95 | Přečteno: 780 | Diskuse

Vladimíra Bošková

Agresivita ve zdravotnictví

Médii se právě mihla informace o tom, že pacienti se údajně zvýšeně projevují ve zdravotnických zařízeních jako agresoři.

23.4.2019 v 18:49 | Karma článku: 10.18 | Přečteno: 386 | Diskuse

Lukáš Burget

Smutné velikonoční poselství ze Srí Lanky

V tomto okamžiku má vraždění na Srí Lance 321 obětí, přes 500 zraněných a krvavý podpis Islámského státu.

23.4.2019 v 15:49 | Karma článku: 15.92 | Přečteno: 421 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Jak jsou krásné, když se odhalí

Antonia Yaminová je evropskou šéfkorespondentkou izraelské veřejnoprávní televize KAN11. Na svém Twitteru upozornila 20. dubna na jeden pořad této televize, který pojednává o první afghánské modelce (video níže).

23.4.2019 v 15:15 | Karma článku: 10.59 | Přečteno: 446 | Diskuse
Počet článků 3045 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2446

důchodce
 

Moje fotky na výstavě I vy můžete být naše hvězda na MFF Karlovy Vary 2011

Najdete na iDNES.cz