Úterý 11. srpna 2020, svátek má Zuzana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 11. srpna 2020 Zuzana

Když islamisté lžou, až se jim od úst práší pouštní chamsin...

16. 09. 2009 8:20:57
Jako člověk, který se živí fabulací, musím ocenit nekonečnou fantazii muslimů. Je obdivuhodné, kolik si toho dokáží navymýšlet. Je to jako z "Pohádek Tisíce a jedné noci" o sultánovi a krásné Šaherezádě, která silou svého vyprávění dokázala obměkčit srdce krutého vladaře Šahriára.
Zase Ti dali Izraelci sexy make-up...?
Zase Ti dali Izraelci sexy make-up...?Foto: B. Olšer (2)

Ten zanevřel na ženy, jelikož ta jeho mu spala s otroky, tak ji nechal zabít a od té chvíle se ženil proto každý den s jednou pannou, strávil s ní noc, napřed ji defloroval a ráno jí nechal popravit.

Pak mu ale došly panny z jeho dvora a než aby začal likvidovat dívky "virgo intacta" z dalších částí království, nabídla se mu Šaherezáda, nepolíbená dcera jeho vezíra, aby panovníkovi vyprávěla po dobu tisíce a jedné noci příběhy.

Ty však vždycky byly tak dlouhé, že nikdy nekončily se svítáním, přičemž král byl vždy zvědav na jejich napínavé pokračování. Když dívka svá vyprávění po tisící a jedné noci dokončila a během nich králi porodila tři syny, slitoval se zamilovaný Šahriár a nechal ji na živu...

Lokální potomci Arabů, co si říkají Palestinci na území Palestinské správy, vznesli během let vůči Izraeli řadu různých obvinění, počínaje tím, že rozšiřuje žvýkačky, které povzbuzují nevhodné sexuální chování muslimské mládeže.

Další tragikomická bajka spatřila světlo světa v těchto dnech. Podle zpravodajského serveru Arutz Sheva píší Itamar Marcus a Barbara Crook z Palestinian Media Watch, že Izrael vypouští krysy s mimořádnými schopnostmi, aby vyháněly arabské obyvatele Jeruzaléma...

A nejde jen o obyčejné krysy, ale o supermanky, imunní vůči jedu na krysy, mnohem agresivnější, beze strachu z koček a vysoce plodné. Jejich samice prý rodí sedmkrát do roka a mají tak ročně až 140 mladých, což je čtyřikrát více než je obvyklý průměr.

Navíc tito hlodavci jsou alergičtí na Židy, jichž si proto vůbec nevšímají. Al Haját Al Džadída, oficiální deník, kontrolovaný přímo úřadem prezidenta Palestinské správy Mahmúda Abbáse, napsal:

„Osadníci přinášejí bedny plné krys a vypouštějí je v arabských čtvrtích Starého města; ty se tam množí a stávají se velkým prokletím... Jejich cílem je změnit život našich obyvatel v peklo na zemi a donutit je odejít...“

Poslední pomluvou z minulého týdne, která koluje mezi Araby v Samaří a Judei, je tvrzení, že Izraelci "trénují" hady, hlavně kobry, aby útočili na nevinné farmáře. Uvedla to betlémská palestinskoarabská tisková agentura Maan, blízká vládnoucímu hnutí Fatáh. Zřejmě jde o reakci na výstavbu několik a stovek nových izraelských bytů v této oblasti Západního břehu Jordánu.

Pomluva pravděpodobně vznikla poté, kdy had uštknul ženu u vesnice, která je v sousedství židovského města Ariel. Místní Arabové uvedli, že po útoku had „uprchl“ směrem k Arielu. Směr pohybu hada považovali za důkaz, že byl "vyslán" z Arielu Izraeli, aby zabíjel Araby.

Zpráva agentury Maan navíc obviňuje Arielce, že znehodnocují arabskou zemědělskou půdu v oblasti tím, že na ni házejí karcinogenní odpadky. Palestinští Arabové v téže oblasti byli také prvními, kdo obvinil Izraelce, že využívají k útokům na arabské farmáře cvičené vepře.

Neexistují však žádné relevantní důkazy, že by krysy nebo hadi mohli být cvičeni jako útočná zvířata nebo, že by dokonce některý z těchto druhů dokázal rozlišovat mezi Araby a Židy, zvláště že tito bratranci mají stejnou podobu, krev i tělesný pach.

Ještě nedávno psaly arabské noviny alespoň v duchu této šeherezádské erotiky komické příběhy, jako ten s prezervativy. Třeba v tom není zapletena ODS, co má svoji reklamu i na kondomech...

„...Už nenasazují americké stíhačky F-16 s bombami, ale izraelské prostitutky nakažené virem HIV, abychom vymřeli na AIDS. K tomu k nám pašují afrodiziakové pánské gumové ochrany, které obsahují speciální hormonální látku. Když s ní přijdou muslimky do styku, zachvátí je nekontrolovatelná sexuální extáze, takže se nedokáží ovládat a hrozí jim nymfomanie a demoralizace. To samé dokáže i další zbraň - afrodiziakový make-up, který přivádí osobu, jež se ho dotkne, do smyslného vytržení,” tvrdil jeden ze arabských deníků.

Dnes však jejich historky postrádají jiskru. Asi proto, že jsou fabulované jako ideologická lež. Mírový plán USA "Road Map to Peace" - tzv. "Cestovní mapa“- navíc požaduje, aby Palestinská správa zastavila nenávistné podněcování proti Izraeli.

To u nás by se Mirek Topolánek musel rozčílit ještě víc, než se rozčílil. V Itálii se na jeho účet mohl "zvířecky" bulvár potrhat. Všechny titulky totiž psaly po premiérově extempore v Berlusconiho vile na Sardinii:

"Topolánek a “topolone”. V italštině “topo” znamená myš, “topolona” je velká sexy myš. Tedy v češtině něco jako extrémně přitažlivá dívka - neboli “kočka”...."

A Mirek také zmínil krávy z Augiášova chlévu. Ne i italském bulváru, ale na podobném sjezdu SZ v Teplicíxh. To prý panovník Eurystheus zadal hromotlukovi Héráklovi za pokání vykonat dvanáct obtížných úkolů. Pátým úkolem bylo vyčištění chlévů známého špindíry krále Augiáše. Ten vlastnil stáda mimořádně plodného dobytka.

Za třicet let se tak rozmnožila, že nevykydaná mrva a její zápach zamořil celý Peloponés. Hérákles slíbil, že do večera bude chlív jako ze škatulky. Pak prorazil na dvou místech zdi, změnil tok dvou blízkých řek Alfeios a Péneios a jejich proud se prohnal chlévy a stájemi a bylo dokonáno...

Jo, kdyby tak Izraelci zasmradili Pásmo Gazy, to by zas bylo rezolucí v OSN. Holt, když muslimové lžou, až se jim od huby práší chamsin, nejvlezlejší pouštní vichřice...

(Další glosy, komentáře a ukázky z knih na webech: http://bretislav-olser.enface.cz - http://olser.cz)

Autor: Břetislav Olšer | středa 16.9.2009 8:20 | karma článku: 17.04 | přečteno: 1318x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Hana Rebeka Šiander

Recenze filmu „God's Not Dead“ 2

Film ukazuje, jaké peklo se rozpoutá pro středoškolskou učitelku Grace v USA na její odpověď studentce, že Ježíš učil milovat naše nepřátele. Učitelka je vyhozena, končí u soudu. A co na to Bůh? Kde je, když ho nejvíc potřebujeme?

10.8.2020 v 20:37 | Karma článku: 6.88 | Přečteno: 136 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Anarchisté už nejsou to, co bývali

Anarchisté by měli být proti systému, měli by to být rebelové. Měli by mít radost z pronásledování policií, měli by zuřivě bojovat proti kapitalismu, proti globalizaci.

10.8.2020 v 19:11 | Karma článku: 8.09 | Přečteno: 200 | Diskuse

Karel Trčálek

Černý rasismus je zpátky a sílí

„Rasismus zmizí, až počet těch silných osobností, které samy sebe vnímají jako jednotlivce, převládne ve společnosti nad slabochy, kteří mají pocit, že cokoliv mohou dosáhnout jedině jako dav,“ řekl Malcom X, načež ho oddělali

10.8.2020 v 17:42 | Karma článku: 10.89 | Přečteno: 416 | Diskuse

Otto Kamm

Kapitola LXIX. - Lesk a bída OVM (pan Balzac promine...)

Palec nahoru a udělená karma vždy potěší. Obzvlášť, jedná-li se o tak pikatní záležitost, jakou jsou OVM. Tento pořad bezesporu a bez diskusí na veřejnoprávní televizi patří.

10.8.2020 v 16:24 | Karma článku: 26.65 | Přečteno: 496 | Diskuse

Janda Jakub

Hloupí Pražané hloupě volí

Koronavirus přinesl do všech našich medií jednotné zaklínadlo : „ chybí peníze , musíme šetřit a abychom udrželi spotřebu, proinvestujeme se ze současné krize...“.

10.8.2020 v 13:16 | Karma článku: 36.32 | Přečteno: 1121 | Diskuse
Počet článků 3045 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2455

důchodce
 

Moje fotky na výstavě I vy můžete být naše hvězda na MFF Karlovy Vary 2011